Założyć start-up i wydać grę planszową? Dlaczego nie.

Założyć start-up i wydać grę planszową? Dlaczego nie.

Założyć start-up i wydać grę planszową? Dlaczego nie. Na taki pomysł wpadliśmy na jednym z nieformalnych spotkań firmowych.

Od słowa do czynu, tak powstał Start-up: A$AP Project, którego pierwszym celem będzie samodzielne zaprojektowanie i wydanie gry plaszowo-quizowej skierowanej do pracowników sprzedażowych. Oprócz zamiłowania do planszówek żaden z nas nie posiadał doświadczenia w ich wydawaniu, tak więc z kapitałem złożonym z pomysłu, determinacji oraz wielu niewiadomych przystąpiliśmy do pracy.

Mistrz Sprzedaży – tak ochrzciliśmy nasz projekt. Będzie to gra planszowa z elementami quizu oparta w całości na technikach negocjacji i manipulacji wykorzystywanymi przez sprzedawców. Wiedza i rozrywka w jednym – połączenie to działa w przypadku gier dla dzieci, dlaczego ma nie zadziałać u dorosłych. O opinię na temat pomysłu prosiliśmy wiele autorytetów i trenerów sprzedażowych. Odpowiedź zawsze była taka sama: doskonały sposób na wesoły teambulding połączony z elementami kształcenia.

Najlepsza firma szkoląca działy sprzedażowe w Polsce McHayes&StewardGroup poszła o krok dalej i zaproponowała nam współpracę w zakresie dostarczenia wsadu merytorycznego do gry. Teraz pracując ramię w ramię z najbardziej doświadczonymi trenerami sprzedaży tworzymy gotowy produkt.

Co teraz? Szukamy partnera/sponsora oraz szykujemy się do crowfundingu. W ten sposób chcemy uzyskać brakujące środki niezbędne do wydania pierwszego tysiąca sztuk.

facebook.com/mistrzsprzedazygra/

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2019

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account