PPG zdecydowało - obsługą marek takich jak Dekoral, Bondex i Drewnochron zajmie się…

PPG zdecydowało – obsługą marek takich jak Dekoral, Bondex i Drewnochron zajmie się…

Jak wynika z najnowszych doniesień, firma PPG Deco, ostatecznie zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z Wills Integrated. Tym samym, marka zajmie się obsługą aspektów związanych z marketingiem takich firm jak między innymi: Dekoral, Bondex i Drewnochron. Agencja, pełni funkcję zespołu, mającego za zadanie już od początku 2019 roku kształtować odpowiedni wizerunku marek.

Firma Wills Integrated to jedna z najlepiej rozwijających się agencji marketingu zintegrowanego. Z kolei PPG Deco jest wiodącym na polskich rynku producentem, zajmującym się tworzeniem farb i lakierów. Spółka funkcjonuje blisko w 60 krajach świata i zrzesza około 40 tysięcy pracowników z różnorodnych branż.

PPG Deco, zobowiązało Wills Integrated do podjęcia w ramach współpracy takich działań jak między innymi: wsparcie marketingowe w obszarze PR, sprawowanie pieczy nad social media oraz zagwarantowanie sprawnej komunikacji. Należy dodać, że zespół profesjonalistów z Wills Integrated ma za zadanie w Bondexie i Drewnochronie zadbać w należyty sposób o kreację kampanii reklamowe.

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2019

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account