Bill Gates drugim najbogatszym człowiekiem na świecie

Bill Gates drugim najbogatszym człowiekiem na świecie

Z listy Bloomberg Billionaire Index wynika, że w chwili obecnej tylko dwie osoby na świecie posiadają majątki na poziomie minimum 100 mld dolarów, ale Bill Gates tym razem nie zajmuje pierwszego miejsca na liście najbogatszych ludzi na świecie.

Bill Gates znalazł się na miejscu drugim wśród najbogatszych ludzi na świecie, jego majątek na chwilę obecną wynosi 100 mld dolarów, suma powiększyła się o 9,5 mld $ od początku 2019 roku, dobijając do obecnego wyniku. W skład majątku Billa Gatesa wchodzi gigant branży informatycznej – przedsiębiostrwo Microsoft Corporation. W IV kwartale ubiegłego roku spółka Microsoft Co. odnotowała zysk netto w wysokości 8,6 mld dolarów.

Na pierwszym miejscu listy Bloomberg Billionaire Index jest Jeff Bezos – założyciel i główny akcjonariusz Amazon.com posiada fortunę, która wynosi 146 mld dolarów. Trzecie miejsce zajmuje francuski biznesmen, Bernard Arnault, z sumą 86,2 mld dolarów.

Dzięki Bloomberg Billionaire Index możemy niemal w czasie rzeczywistym (dane aktualizowane każdego dnia) dowiedzieć się kto i z jakim kapitałem znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie. W danych uwzględniona jest nawet informacja na temat wartości akcji (wzrostów/spadków kursu), stanowiących często lwią część w majątkach.

Źródło: www.bloomberg.com

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2021

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account