Czym jest Moneteasy?

Czym jest Moneteasy?

W dniu wczorajszym pojawiła się informacja o nowej platformie internetowej spółki Ringier Axel Springer Polska. Moneteasy to innowacyjne narzędzie do monetyzacji w e-commerce, dzięki któremu można dotrzeć do aż 90 % polskich internautów. Z platformy internetowej Moneteasy mogą skorzystać wydawcy, reklamodawcy, sklepy internetowe, jak również klienci.

Monetyzacja z Moneteasy

Ringier Axel Springer Polska uruchamiając Moneteasy i chcąc dotrzeć tematycznie do potrzeb użytkowników, umożliwił narzędziu korzystanie z potencjału własnych mediowych serwisów internetowych takich jak VOD, Komputer Świat, Business Insider Polska, Forbes, Auto Świat, Onet, Newsweek, czy Fakt24. Na stronie internetowej www.moneteasy.pl możemy przeczytać, że do grona partnerów serwisu należy 180 blogerów, infuencerów i partnerów mediowych, wszystko dla lepszego zasięgu. Platforma internetowa Moneteasy jest dodatkowo połączona z porównywarką cen Skąpiec.pl, serwisem opiniotwórczym Opineo.pl oraz Klubem Ekspertek Ofeminin.

Z informacji na stronie Moneteasy możemy dowiedzieć się, że platforma oferuje rozwiazania reklamowe dostosowane do potrzeb partnerów biznesowych, planując indywidualnye kampanie sprzedażowe lub zasięgowe, tak by dotrzeć do właściwego klienta na każdym etapie ścieżki zakupowej. Nowy serwis spółki Ringier Axel Springer Polska, dzięki monetyzacji za każde przekierowanie do sklepu internetowego ze strony Moneteasy, pozwala zarabiać na treściach. Z oferty skorzystać mogą blogerzy, youtuberzy lub właściciele stron internetowych.

Źródło: moneteasy.pl

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2021

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account