Viral video w wykonaniu we killed tv

Viral video w wykonaniu we killed tv

Reklamy video w internecie mogą osiągnąć zasięg równy reklamom publikowanym w telewizji. Co więcej, cena za taką reklamę może być o wiele niższa, natomiast same video z ulokowanym produktem skonstruowane tak, by przyciągało wzrok użytkowników w mediach społecznościowych, które rozprzestrzenią film. Czy to możliwe?

we killed tv

Autorski content tworzony na zamówienie przez grupę mediową we killed tv, po opublikowaniu dociera do konkretnych użytkowników przy użyciu social mediów. Rozmiar i tematyka społeczności we killed tv ułatwiają dotarcie do potencjalnych klientów używając zasięgu organicznego w mediach społecznościowych. Na chwilę obecną we killed tv jest właścicielem 15-stu kanałów, które zrzeszają 6,1 mln obserwujących użytkowników.

To rozwiązanie dające możliwość czerpania ze wszystkich pozytywnych aspektów influencer marketingu, ale eliminujące hejt czy kryzysy na linii influencer-społeczność. Jest to influencer marketing w wersji 2.0, który pozwala markom na maksymalne wykorzystanie możliwości mediów społecznościowych i zniwelowanie potencjalnych zagrożeń. Marka bowiem ma znacznie większy wpływ na powstający na jej temat content, a społeczność w sposób naturalny zapewnia mu wielomilionowy zasięg” – powiedział Damian Defratyka, Założyciel i prezes we killed tv, jak donosi agencja prasowa Newseria.

Przy użyciu wszystkich kanałów, do treści reklamowych we killed tv dociera miesięcznie 14 milionów użytkowników unikalnych, generując 73 miliony wyświetleń w miesiącu. Firma współpracowała z takimi markami jak CEDC, RedBull, Sokołów, Jan Niezbędny.

Źródło: Newseria.pl

wekilledtv.pl

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2021

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account