FAQ | SalesMan - Sprzedaż, Analityka, sMarketing

FAQ

Wystarczy wypełnić kilka podstawowych pól w formularzu rejestracji i zaakceptować mailowe powiadomienie. Zarejestrujesz się pod adresem:

Oczywiście. To tylko Twój wybór czy chcesz z nami zostać. Chociaż bardzo będziemy tęsknić i zapraszamy Cię, żebyś wrócił w przyszłości.

Twój profil daje Ci wiele możliwości zarówno do promowania Twojej wiedzy jak i interakcji z innymi osobami. Chcesz poznać dokładnie dostępne opcje? Kilkin tutaj.

Artykuł dodajesz z pozycji menu. Zaloguj się na swoje konto. W menu pojawi się dodatkowa zakładka Mój profil -> Nowy artykuł.

Standardowy artykuł zawiera pięć pól do wypełnienia: tytuł, kategoria, tagi, content oraz zdjęcie wyróżniające. Uzupełnij wszystkie, bądź prześlij je w części, a nasi redaktorzy zrobią to za Ciebie. Jeżeli chcesz dodać niestandardowy artykuł np. portfolio, case study etc. Napisz do Michała: michal@sales-man.pl

Możesz edytować wszystkie swoje artykuły zarówno przed jak i po publikacji. Zrobisz to w zakładce Mój profil -> Artykuły -> opublikowane lub drafty. Następnie kliknij w przycisk ołówka znajdującym się w górnym okienku wybranego artykułu.

Podeślij proszę link do artykułu na adres michal@sales-man.pl. W tytule wpisz “Usunięcie artykułu”

Każdy artykuł pojawia się bezpośrednio po akceptacji jego treści przez redaktora. Standardowy czas akepctacji wynosi do 48h, jeżeli czekasz dłużej daj znać w wiadomości do michal@sales-man.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

SALESMAN Sprzedaż Analityka Smarketing ©2021

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account